Hakkımızda

Hakkımızda

Metropol Diyaliz Merkezi olarak 2002 yılından bu yana uzman hekim ve sürekli kendini geliştiren deneyimli ekip kadrosuyla İstanbul Eyüpsultan ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Eyüpsultan ilçesi Çırçır mahallesinde  depreme dayanıklı yeni ferah binamızda, yeşilliklerle dolu park manzaramızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Hemodiyaliz konusunda yenilikleri takip eden, 21 yıllık deneyim ve tecrübe ile her zaman en iyi hizmeti vermeyi şiar edinmiş büyük bir aileyiz.

Hemodiyaliz konusunda uzman ekibimiz hastalarımıza tam donanımlı bir ortamda güler yüzlü hizmet vermeye devam etmektedir.

Merkezimiz 45 + 2 hemodiyaliz cihazı ve 260 hasta kapasitelidir. Tedavi salonlarımızda klima, hastaya özel lcd televizyon, diyetisyen kontrolünde yiyecek ve içecek, gazete-dergi ve  wifi gibi hizmetlerle hastalarımız sıkılmadan tedavi olmaktadır.

Hastalarımıza 4 saatlik diyaliz süresince hastabaşı televizyon, gazete ve dergi gibi aktivitelerle keyifle diyaliz tedavilerini olmaktadırlar. Salonlarımız merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, ferah iç mekanı ile hastalarımıza huzurlu bir ortamda tedavi olanağı sunmaktadır.

Hastalarımız evlerinden klimalı araçlar ile alınıp diyaliz sonrası tekrar evlerine bırakılmaktadırlar.

Merkezimizde son teknoloji Fresenius 4008 S Classix Hemodiyaliz cihazları ve Endotoksin Filitreli Protek Ro Aquadem marka su sistemi mevcuttur. Hastalarımıza medikal malzeme olarak biouyumlu membran ve diyalizatlar kullanılmaktadır.